Dakea Better je klasické strešné okno s otočnými stredovými závesmi v celej svojej kráse!

Vynikajúca energetická hospodárnosť spojená so zvýšenou pevnosťou konštrukcie prináša svetlo a bezpečnosť do každého domu!


Strešné okno Dakea Better sa dodáva s ďalšou vrstvou laku a tvrdeným vonkajším sklom, čo zaručuje dlhšiu životnosť a bezúdržbové používanie. Toto okno je vybavené vetracím ventilom (pre pasívne vetranie) a rukoväťou s dvomi ďalšími fixačnými polohami, ktoré umožňujú flexibilné a pohodlné vetranie. Tento výrobok je navrhnutý a vyrobený s použitím modernej technológie a podľa najvyšších štandardov kvality.


Na strešné okná Dakea Better sa poskytuje 20-ročná záruka. Strešné okno Dakea Better sa dodáva spolu s Hydroizolačným golierom Quick Install (RUC), ktorý je bezplatnou súčasťou balenia. Golier Quick Install urýchľuje proces montáže a zlepšuje tesnosť strešnej konštrukcie.


Tento výrobok je navrhnutý a vyrobený s využitím modernej technológie a podľa najvyšších štandardov kvality. Ak sa chcete dozvedieť viac o jeho vlastnostiach, kliknite na ikony vedľa obrázku. Strešné okná Dakea Better sa môžu montovať do všetkých strešných krytín so sklonom strechy od 15 do 90 stupňov. Správne namontovanie si vyžaduje použitie originálneho lemovania Dakea.